ERSOY TİCARET

İkinci El Eşya Alım Satım

Ankaranın En Büyük Spot Eşya Pazarı

İtfaiye Meydanı Mobilya

Ankara'nın ucuz eşya pazarı İtfaiye Meydanı mobilya alım – satım ihtiyaçlarınız için uğramanız gereken ilk noktalardan biri.

Yeni baştan sıfır ürünlerle bir ev kurmak elbette herkes için mümkün olabilen veya ihtiyaç duyulan bir hareket olmayabiliyor. Çoğunlukla eve çıkan öğrenciler, yeni evlenen çiftler, iş için belirsiz bir süre Ankara'da bulunması gereken çalışanlar, dar gelirli vatandaşlar vb. gibi toplumun çeşitli kesimlerinden insanlar ya yeni eşyalar ile bir ev kurmanın yükünü sırtlayabilecek ekonomik şartlara sahip olmuyor veya da kalacağı ve kullanacağı süre kısa ya da belirsiz olan çalışanlar gibi kimseler için böyle bir külfetin artına girmek anlamsız olabiliyor. Dolayısıyla ikinci el eşyalar, spot eşyalar vb ucuz ve kaliteli ürünler bu gruba dahil olanlar için çok cazip bir alternatif konumunda bulunmakta.

Mobilya bir evin en olmazsa olmaz yaşam ihtiyaçlarından biri, belki de en başta geleni. Onsuz bir evin insan kullanımına elverişli hale gelmesi düşünülemez. Yatak, koltuk, sandalye, masa vb... Yeni bir ev kurma arefesinde olan, öğrenciler, yeni evli çiftler vb. kesimler için mobilya fiyatları el yakabilir olmakta. Sonuç olarak da alternatif arayışların belirmesi zorunlu hale gelmekte.

İşte İtfaiye Meydanı mobilya ihtiyacı içerisinde olanlar için sunduğu olanaklar bakımından gerçek bir cazibe merkezi. Aradığınız binlerce farklı ürünü, çok uygun fiyatlara bulabileceğiniz gibi, hiç aklınızda olmayan ama ilgi çekici pek çok başka şeye de rast gelebilirsiniz.