ERSOY TİCARET

İkinci El Eşya Alım Satım

Ankaranın En Büyük Spot Eşya Pazarı

İtfaiye Meydanı Ankara

İkinci el eşya alım satımına yönelik en önemli bölgelerden bir olan İtfaiye Meydanı Ankara için gerçekten de eşi olmayan bir imkan.Her türlü ihtiyacın, oldukça uygun fiyatlara karşılanabileceği bu yer uzun yıllardan beri şehrin çehresinin ayrılmaz bir parçası konumunda. Ulus'ta yer alan İtfaiye Meydanı, şehrin bu merkezi konumunda, dört bir yandan alış ve satış için kendisine gelenleri ağırlamakta. Diğer bir deyişle, toplumun her kesimi için ihtiyaç oluşturabilecek eşyalar yer almakta burada. Alıcı kitlesi ise olabildiğine geniş: Öğrenciler, memurlar, bekarlar, yeni evliler, dar gelirliler vb...

Bir kavram olarak ikinci el eşya, ilk sahibi tarafından artık ihtiyaç duyulmayan ancak kullanım ömrünü de henüz bitirmemiş olan her şeye karşılık gelmekte. Yemek takımlarından oturma gruplarına, beyaz eşyadan dekorasyon araç gereçlerine sayısız ürün girebilmekte bu kategoriye. Yani aradığınız her ne olursa olsun, büyük ihtimalle İtfaiye Meydanı'nda bulunabilir durumdadır. Bu elbette, alım gücü yüksek olmayan vatandaşlar için son derece sevindirici. Dahası, o an aklınızda olmayan ancak sahip olmak isteyebileceğiniz pek çok başka şeye de denk gelebilirsiniz.

Tüm bu sebeplerden dolayı, ister yeni bir ev düzüyor olun ister sadece eksiklerinizi gideriyor olun, eğer önceliğiniz ucuzluk ise İtfaiye Meydanı Ankara ilindeki ilk adresiniz olmalı. Hatta yerinizden bile kıpırdamadan, meydanda sunulan ürünlere internet siteleri aracılığıyla bile ulaşabilirsiniz.