ERSOY TİCARET

İkinci El Eşya Alım Satım

Ankaranın En Büyük Spot Eşya Pazarı

İkinci El Eşya Alanlar

Eski eşyalarınızı, yenilerine yer açmak için satmak istiyorsunuz. Bu arada elinize biraz da para geçse fena olmaz. Kim kullanımda olan eşyalarının boşa gitmesini isterki? İkinci el eşya alanlar ve bu gibi yerler hakkında biraz bilginiz var, ama çekinceleriniz de var. Oysa olmasına hiç gerek yok!

Elden çıkarmak istediğiniz eşyanız ne olursa olsun; elbise dolabı, bilgisayar masası, bilgisayar koltuğu, çekyat, şifonyer, baza, çalışma masası, portmanto, ranza, televizyon sehpası, set altıkları, ekmek dolabı vb. aklınıza gelebilecek her şey mümkün. Ne olursa olsun her biri için mutlaka bir alıcı var.

Peki ya eşyalarınız ne kadara gidecek? Bu konuda da hiç çekinceniz olmasına gerek yok, ikinci el eşyalarınız hasar durumları, kullanım ömürleri, piyasada bulunan benzerlerinin fiyatları gibi doğal kriterlere göre değerlendirilecek ve bunun sonucu tam olarak karşılıklarını alacaklardır.

Karar verdiniz ama elbette eşyaların taşınması da bir sorun. Neyseki satmak istediğiniz ne olursa olsun eşyalarınızı evinize kadar gelip alıyoruz, sizi taşıma çilesinden kurtarıyoruz. Yapmanız gereken sadece karar vermek.

Tüm bu avantajlar eğer sizi ikna ettiyse, vakit kaybetmeden elinizden çıkarmak istediğiniz eşyalarınız için bizimle iletişime geçin. Kapınızın önünden alalım, size tam karşılığını verelim ve mağazamıza getirelim. Üstelik böylece daha sonra ihtiyacı olanlar da sizin eşyalarınızdan faydalanabilir olsunlar. Sonunda hem siz kazançlı çıkın, hem biz hem de eşyalarınızı daha sonra kullanacak olan müşterilerimiz.