ERSOY TİCARET

İkinci El Eşya Alım Satım

Ankaranın En Büyük Spot Eşya Pazarı

Beyaz Eşya Ankara

Beyaz eşya almak son derece masraflı bir atılım. Özellikle yeni, sıfır alınmaya niyetlenildiği zaman bir evin ihtiyaçları için milyarlarca lirayı gözden çıkarmanın gerektiği ortada. Ancak beyaz eşyaların bir evin yaşamak için en gerekli araçlarından olduğu düşünülünce onlarsız olmayacağı da malum. Yeni evlendiniz, veya öğrencisiniz, ya da iş için Ankara'ya taşındınız. Acil olarak eksiklerinizi tamamlayıp hayatınıza devam etmeniz gerekiyor, ve bunu büyük masraflar altına girmeden yapmak durumundasınız. Peki o zaman ne yapmalı?

Neyseki beyaz eşya bayilerinden sıfır alışveriş yapmak tek alternatif değil. Spot olarak da bilinen alışveriş konsepti ile beyaz eşya ve benzeri ihtiyaçları çok uygun fiyatlara, sıfır ve orjinal olarak yapılan alımlarla aynı kalite ve güvenceyle alabilmek mümkün. Bir süredir yayılmakta olan bu konsept çok sayıda tüketicinin hayatını kolaylaştırmakta ve öğrenci, yeni evli, dar gelirli vb. kesimlerin ihtiyaçlarına cevap olmakta.

Peki spot eşya konsepti nasıl çalışır?

Çeşitli markaların bayiileri yıllık olarak belirli sayıda ürünün satışını o markaya taahhüt ederler. Değişik sebeplerle bu sayıyı yakalayamazlarsa ellerinde olan ürünü maliyeti fiyatına spot mağazalarına satarlar. Dolayısıyla ucuza gelen ürün bu yolla müşteriye de ucuza sunulabilinmiş olur. Görülebileceği üzere de sözkonusu ürün sıfırı ile aynı konumdadır. Dolayısıyla spot mağazalardan alışveriş yapmanın hiçbir negatif etkisi olmaz.

Öyleyse nereden almalı?

Beyaz eşya Ankara içerisinde spot konseptiyle en uygun olarak Ersoy Ticaret'ten alınır. Ankara'nın en büyük spot eşya pazarı olarak çamaşır makinesinden bulaşık makinesine, buzdolabından fırına aradığınız her ürünü rahatça ve güvenli olarak bizde bulabilirsiniz.