ERSOY TİCARET

İkinci El Eşya Alım Satım

Ankaranın En Büyük Spot Eşya Pazarı

Eski Eşya Ankara

Taşınıyorsunuz, belki okulunuz sona erdi ve mezun oldunuz, belki de işiniz gereği başka bir şehre yerleşmeniz gerekiyor. Ya da evinizi yenilemek istiyorsunuz, ancak onca eşyayı ne yapacağınızı bilememektesiniz. Hatta acil olarak paraya ihtiyacınız da olabilir. Bu gibi durumlarda elinizdeki eski eşyaları satmayı düşünebilirsiniz, ancak değerlerinin çok altında gitmelerinden korkuyorsunuz ve bu sebepten planlarınızı erteliyorsunuz...

Ersoy Ticaret ile ikinci el eşyalarınız, türü ne olursa olsun tam olarak değerinden alınır. Satmak istediğiniz eşyalarınız önce hasar durumları, çalışır konumda olup olmadıkları vb. kriterler ile değerlendirilir. Ardından benzerlerinin piyasadaki fiyat karşılıkları tespit edilir. Uygun değerlendirme yapıldıktan sonra eşyalarınıza tam ve hakkı olan değer biçilir, böylece hem siz hem de biz yaptığımız alışverişten kazançlı ve tatmin olmuş olarak ayrılırız.

Televizyonlar, eski çamaşır makineleri, oturma grupları, ofis mobilyaları, sehpalar, sandalyeler, yatak bazaları, değiştirmek istediğiniz buzdolabınız vb. aklınıza gelebilecek her türlü ürünü satın almaktayız.

Sizi olabilecek en az zahmete sokmak, alışverişinizi sorunsuz bir şekilde ve en kısa sürede gerçekleştirmenizi sağlamak için evinize kadar gelip istediğiniz eşyaları almaktayız. Siz sadece karar verin, gerisini biz hallederiz.

Tüm bunlar düşünüldüğünde görülebildiği üzere, eski eşya Ankara içerisinde en uygun ve kazançlı olarak Ersoy Ticaret'e satılır. Ankara'nın en büyük ikinci el eşya alım-satım merkezi olmamızdan dolayı bizimle yapacağınız alışverişlerde hem içiniz rahat olur hem de hakkınız olan fiyatlara tabii olursunuz.