ERSOY TİCARET

İkinci El Eşya Alım Satım

Ankaranın En Büyük Spot Eşya Pazarı

Ankara 2. El Eşya Pazarı

Meşhur Ankara 2. el eşya pazarı İtfaiye Meydanı ile her türlü ev ve benzeri ihtiyaçlarınızı bütçenizi zorlamadan kolayca giderebilmeniz mümkün. Binlerce değişik ürünün oldukça hesaplı ve kullanılabilir durumda olarak bulunabileceği bu merkez yıllardan beri Ankara'nın çeşitli kesimlerinden insanların ihtiyaçlarına cevap olmakta. Elbette bunda en önemli sebeplerden biri de İtfaiye Meydanı'nın büyüklüğü ve merkezi oluşu. Yeni bir ev kurma arefesinde olan, öğrenciler, yeni evli çiftler vb. kesimler için mobilya fiyatları el yakabilir olmakta. Sonuç olarak da alternatif arayışların belirmesi zorunlu hale gelmekte.

Toplumumuzda ikinci el eşyaya karşı olumsuz bir tutum olduğu ise malum. Öte yandan, bu olumsuz tutuma karşın bu eşyaların halen talep gördüğü de bir gerçek. Bunun sebebi ise alım gücü ile bağlantılı. İkinci el eşya, henüz kullanım ömrünü doldurmadan ilk sahibi tarafından elden çıkarılan eşya demek. Dolayısıyla bunların tekrar kullanıma girmesi hem alım gücü düşük önemli bir kesimin ihtiyaçlarına cevap olduğu gibi, hem de kaynakların boşa gitmesinin önünü alabildiği için önemli.

Dışarıdaki büyük markaların mağazaları hem dağınık hem de fiyat olarak pahalı olduklarından dolayı seçiminizi yapmadan önce bir de İtfaiye Meydanı'na göz atmanızda oldukça fayda var. Siz de gelin Ankara 2. el eşya pazarı İtfaiye Meydanı'na bir uğrayın. Aradığınız her ne olursa olsun mutlaka size göre bir şeyler bulabileceğinizi göreceksiniz.